Detaylı Temizlik Kuaför

Arabanızı ne kadar hassas kullanırsanız kullanın mutlaka tozlara maruz kalacaktır. Araba içerisinde uzun zaman geçiriyorsanız kirlenme süresi de kısalacaktır. Kirlenen arabalar mutlaka temizlenmelidir; hastalık bulaşabilir ve insanlar arabanızdan kaçabilir. Ayrıca temiz kullanılan araçların piyasada daha hızlı yer bulduklarını, pazarda daha hızlı bir şekilde alıcı bulduğu da bir gerçektir. Detaylı temizlik ne kadar sık yapılırsa o kadar iyi olacaktır. Detaylı temizlik kuaför olarak da değerlendirilebilir.

Araç içerisinde sigara içme zamanla renk solmalarına sebep olduğu gibi egzozlardan çıkan kirli hava da araçlarınızın döşemesini ister istemez karartmaktadır. Bin-in süresi boyunca da yerdeki tozlar arabanın içerisine dolmaktadır. Yaz aylarında cam açma dışarıdan gelen tozların direkt olarak arabanın içerisine sızması anlamına gelmektedir.

Detaylı temizlik esnasında arabanın iç kısmındaki bazı parçalar sökülür. Böylece gözünüzle görmediğiniz, aslında tozların ana kaynağı olan noktalar temizlenmektedir. Bu noktalar şöyledir: koltukların altı, paspas altları, koltuk araları vb.

Kirler zaman içerisinde döşemelerde renk solmaları meydana getirebilmektedir. Her kumaş toz tutar ve bu tozlar kararma anlamına gelir. Özel temizleyici malzemelerle kararan noktalar detaylı bir şekilde temizlenir.

Arabaların sadece içleri değil, dış kısımları da zaman içerisinde gözle görünmeyen fakat aracın boyasına zarar veren lekelerle kaplanmaktadır. Bu lekeleri fırça veya yüksek basınçlı su ile çıkartmak zordur. Özellikle araba ilerledikçe üzerine bulaşan zifti çıkartmak için kimyasallar kullanılmaktadır. Bu kimyasalların boyaya zarar vermeden kullanılması profesyonellik isteyen bir durumdur. Yıkama esnasında çoğunlukla kullanılan yüksek basınçlı su da arabalara zarar verebilmektedir. Basınç doğru ayarlanmalı, yumuşak fırçalar kullanılmalıdır.

Kirler dışında araba içerisine zaman içerisinde kötü kokularda hapsolmaktadır. Kullandığınız araç kokularının büyük bir çoğunluğu havadaki koku moleküllerini hapseder ve kısa süreli kullanım için uygundur. Detaylı temizlik kuaför ise araç içerisindeki kötü kokuları tamamen ortadan kaldırır, araç içerisinde kokuların tamamen yok olmasını sağlar. Araç içerisinde sabit tuttuğunuz koku bu şekilde daha rahat bir şekilde hissedilir.

Kuaför işlemi arabadan arabaya göre farklı süreler içerisinde tamamlanmaktadır. Arabanız ne derece kirli olursa olsun, en temiz şekilde temizlenecektir. Ciddi lekeler, kötü kokular, fazlasıyla biriken tozlar sizleri korkutmasın. Araç temizliği konusunda sizlerin yanındayız. Yüksek hijyeni sizlere uygun fiyatlarımızla sunuyoruz.

Arabanızın sizin için özel olduğunu biliyoruz. Ayrıntılı temizlik kuaför hizmetimiz esnasında bunu unutmadan, arabanızı ilk aldığınız günkü haline getiriyoruz. Tecrübeli personelimiz ve özel araçlarımızla sizleri memnun etmekten gurur duyuyoruz.